Kundalini

Temel olarak Kundalini, bazı şifa kanallarının ve çakraların açılması, böylece Yeryüzü enerjisine ulaşabilmeniz anlamına gelir.
Kuyruksokumu kemiği yakınında yer alan enerji merkezi olan Kök Çakra, Kundalini enerjisinin girdiği yerdir. Kundalini enerjisine ‘Kundalini Ateşi’ de denir. Bu enerji kök çakradan girer bütün vücudun ana enerji kanallarını, çakralarını dolaşır ve taç çakrasından çıkar.
Kundalinin açılması demek, zaman içinde çakraların ve vücudun tam olarak temizlenmesi ve enerji kanallarının açılması demektir.
Yanlış Kundalini uyanışına uğrayan ya da Kundalini enerjisi ile problemleri olan kişiler Kundalini Reiki’si ile şifa bulabilirler.
Kundalini Reiki 1 inisiyasyonundan sonra:
Taç çakra, Kalp çakrası, ellerdeki enerji kanalları, el çakraları ve Kök çakradan Taç çakraya giden ana enerji kanalı, Kundalini Reiki 2’deki Kundalini uyanışına hazırlık olarak açılıp temizlenir.
Kundalini 2 inisiyasyonundan sonra:
Kundalini Reiki 1 inisiyasyonu güçlendirir. Üçüncü göz çakrası açılır, Kundalini uyanır. Taç çakradan dışarıya sürekli olarak Kundalini enerjisi çıkar.
Kundalini Reiki 3 inisiyaslonundan sonra:
Daha önceki inisiyasyonlar güçlenir; bütün çakralar açılır ve güçlenir. Bütün kanallar genişler. Kundalini ‘Ateş’i Taç çakraya gelir ve buradan patlarcasına dışarıya çıkar.
Bir odayı/evi negatif enerjilerden temizlemek kolaydır.
Bir kişiye uzaktan enerji vermek:
Kendimize çok yakın gördüğümüz kişilerle ya da bir zamanlar yakın gördüğümüz kişilerle aramızda her zaman karmik bir bağ vardır. Bu bağlar kimi kez bizi aşağıya çeker ve fiziksel bedenimize ve enerjimize negatif etkiler yapar. Karmik bağa şifa verildiğinde çok kez ilişkiler güçlenir.
Bir durumun ya da kişisel bir kalitenin/karakter özelliğinin iyileştirilmesine de yardım edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*