Füzyon(Fusion)

‘Fusion’ (Kaynaşma) Usui Reiki, Karuna, Seichim ve Tao Tian An Mian Chi Gong enerjilerin bir karışımıdır.
Sembol her seviyeden, arka plandan, inançtan, donanımdan insan tarafından aşağıdaki uyumlama kuralları takip edilerek kendi kendine uyumlanıp kullanılabilir.
Fusion’a uyumlandıktan sonra Yüksek Sezgi Yetinizin gücünün arttığını ve kolaylıkla geliştiğini göreceksiniz. Fusion enerjilerini Reiki şifasında kullanmak için sadece sembolün ismini söyleyin ve/veya alıcının üzerine sembolü çizin ‘gözünüzle de olabilir- bırakın enerji aksın. Pek çok insan Fusion’a kolaylıkla ve sürekli bağlanabildiklerini söylüyor. Onun enerjisi diğerlerini güçlendiriyor.
Fusion ÇOK ÇABUK çalışır, genellikle diğer enerjilerin ihtiyaç duydukları zamanın 1/3’ü kadar zamana ihtiyaç vardır. Uzaktan tedavide ve uygulamalarda en yüksek etkinliğe ulaşır. Direkt fiziki temaslarda, alıcıya dokununca, enerji akımı bir miktar yavaşlar fakat size en uygun tekniği bulmak için kendiniz bu güçlü enerjiyle çalışmalar yapmalısınız.
Sembolü çizerken herhangi bir çizim emri yoktur. Uygulama ve ulaşım işlemi sırasında çizim şeklini sezgilerinizle arayın. Bırakın yolunu o göstersin. Fusion’un kendi bilinci vardır ve meditasyon, büyü, dua, arınma gerektirmez.
Size fusion’un yeni kullanımlarını deneyip bulmanızı ve bunları başkalarıyla paylaşmanızı tavsiye ederim.
Bu sembol ve bu cins enerjiler konusunda bilinmeyen çok geniş bir alan olduğu bana söylendi. Pek çok yeni tekniğin ortaya çıkacağı açık.
Fusion Reiki Attunements:
Kendi kendine uyumlama (bir parça kağıt, bir kaleme ihtiyacınız olacak)
Gözlerinizi kapatın ve büyük, rahatlatıcı, ferah bir nefes alıp rahatlayın. Meditasyon tekniklerinden herhangi birine aşina iseniz bunu kullanabilirsiniz. Birkaç dakika buna devam edin. Şimdi, kendinizi hazır hissettiğinizde gözlerinizi açın ve bu sayfanın en üstüne bakın
Kendinizi rahatlamış hissettiğinizde, bu sayfanın en üstündeki sembole bakın. Dikkatinizi doldurmasına izin verin. Şeklini, çizgilerini, hareketini farkedin. Şimdi, ismini söyleyin ‘fusion’ sembolünün şeklinin bilincine vardıkça ne olduğunu bilmeseniz de enerjiye açılacak ve işbirliğine gireceksiniz inanın ki bu şimdiden oluyor ve siz oluşumun bu kadar hızlı olmasıyla şaşıracaksınız. Etrafınızda ve içinizde akan enerjiyi hissetmeye başlıyor olmalısınız. Başınızdaki taç ürpermeye başlamıştır. Bilincinizi avuç içinize kaydırın. Orda, alışılmadık bir his farkedeceksiniz. Bu bir sıcaklık, ürperti ya da karıncalanma olabilir; sakin, zevkli ve güçlü bir rahatlama.
Bir dakika kadar otururken bilincinizin tamamen Fusion tarafından doldurulmasına izin verin ve kendinizi duyularınızı ezen derin enerjiye daha da açın. Hazır olduğunuzda sembolü kağıda çizin.
Yapmanın zamanının geldiğini düşündüğünüzde sembolü çizmeye başlayın. Çizim emrinin içinize doğmasına izin verin. Farkettiğiniz ilk şey, başlamak için en mantıklı yer olacaktır. Rahatlatıcı, büyüyen bütün enerjileri çeken, büyük bir nefes alın yine ve sembolü başlangıçtan sonuna kadar sembolü yanlış yapmadan çizdiğinizi göreceksiniz. Bitirdiğinde uyumlamanız tamamlanmış olacak ve daha yüksek hızlara ulaşacaksınız. Gözlerinizi tekrar kapatın ve bu güçlü şifa enerjisinin sizin şifa ışığınızı doldurmasına izin verin. Bunu istediniz kadar uzun süre sürdürün. Çizimi kafanızda tamamladığınızı düşündüğünüzde çizmeye başlayabilirsiniz. Fusion çizimini özel bir yere çizin. Daima size iyi şans, şifa, koruma ve korunma getirecektir. Tebrikler .
Bright blessings to you and may your journey be filled with love, light, and peace always!
Yazının orjinal ingilizce metni asagidaki adreste yer almaktadır.
http://www.fusionreiki.uni.cc/

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*